STELLA - — універсальна модель невеликої сумки в шикарному матеріалі — натуральному пілоні забарвлення світло-сірий мультиколор! Практичність і краса в одному виробі: сріблястий ланцюжок протягнутий шкірою, пензлик на карабіні. Всередині — 2 кишені, одна з яких — на блискавці.
Розмір maxi: 22×16×8 см.
На замовлення можливі різні поєднання матеріалів і кольору.
ВМЕСТІ ДЕШЕВЛЕ: сумочка STELLA з пітона + босоніжки з пітона в тон = 270$ (заощадження - 50 $!)
Ручна робота!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Ширина | 80 мм |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | натуральний пітон |
| Матеріал | Натуральний пітон |
| Виробник | Astery Leather Goods |
| Колір | Світло-сірий мультиколор |
| Візерунки і принти | Натуральний пітон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴







Відправка з 15 травня 2026