Чудова модель невеликої чоловічої сумочки в шикарному матеріалі — натуральному пілоні чорного кольору! Практичність і краса в одному виробі: виразні великі лусочки великого пітона, плечовий ремінець регулюється за довжиною, ідеальна місткість для портмоне, телефона та інші дрібниці. Усередині та зовні — по 2 кишені (1 - на блискавці).
Розмір maxi: 21×18×6 см.
Ручна робота!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Ширина | 60 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Ручки | Немає |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральна шкіра + пітон |
| Виробник | Astery Leather Goods |
| Візерунки і принти | Натуральний пітон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴





Відправка з 15 травня 2026