
Жіноча чорна шкіряна сумка NORA з тисненням "страус"
6 900 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 22 травня 2026+380 (97) 649-52-09
WhatsApp, Telegram- +380 (99) 404-67-76Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Найбільшою популярністю серед аксесуарів, як завжди користуються класичні моделі сумок. Такі сумки, як NORA, мають стильний вигляд і залишаються в тренді не один сезон.
Ця модель сумки доповнить як повсякденний, так і вечірній образ Закривається сумка на замок портфельного типу, всередині 2 кишені, одна з яких — на блискавці. Кришка сумки оброблена високоякісною натуральною шкірою з тисненням "страус".
Ручна робота!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Форма | Прямокутна |
| Країна виробник | Україна |
| Ручки | Одна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Astery Leather Goods |
| вставки | натуральний пітон |
| Візерунки і принти | Тиснення "Страус" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴



